O mnie
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

O mnie

O mnie

Dziękuję za odwiedziny mojej strony! Nazywam się Michał Szostkowski. Od samego początku mojej drogi zawodowej realizuję swoją pasję wokół psychologii zachowań ludzkich. Po ukończeniu studiów (ekonomia i zarządzanie na Uniwersytecie Szczecińskim, 1997) pracowałem w międzynarodowych firmach jako konsultant, manager HR i dyrektor personalny (Ernst&Young, Segel, Tieto, Cargotec, Huuuge Games).

 

Jednak zawsze moim marzeniem było ukończenie psychologii i praca jako psychoterapeuta. Udało mi się je zrealizować w 2010 roku kończąc psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie a następnie Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Poznaniu (2017). Od 2014 roku rozwijam moją prywatną praktykę terapeutyczną niosąc pomoc osobom cierpiącym z powodu zaburzeń i chorób psychicznych.

Michał Szostkowski
PTTPB & EABCT

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). W 2019 roku uzyskałem Certyfikat Psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) nr 717

 

W pracy kieruję się zasadami wyznaczonymi przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Wyślij mi wiadomość, a ja postaram się odpowiedzieć jak najszybciej